Verkocht
Vraagprijs € 239.000,- k.k.
Leeuwarden – Begoniastraat 14

Op rustige woonstand in de gezellige Bloemenbuurt bevindt zich deze gemoderniseerde instapklare hoekwoning met aangebouwde stenen garage en een zeer ruime achtertuin op het zonnige zuiden. De woning beschikt over 3 slaapkamers, verspreid over 2 verdiepingen, een moderne keuken én een moderne badkamer met o.a. een fraaie inloopdouche. Door de grote raampartijen komt er veel licht de woning binnen.

De Bloemenbuurt is een woonwijk aan de oostkant van de stad. Het stadscentrum is binnen enkele fietsminuten bereikbaar en in de nabije omgeving bevinden zich o.a. een basisschool, kinderopvang, bakkerij en bloemenzaak. Ook NHL Stenden Hogeschool ligt om de hoek.

INDELING

Begane grond:
Voor-entree, binnenkomst in hal met trapopgang naar de 1e verdieping, meterkast en modern toilet met fonteintje.
Rechts van de hal gelegen doorzonwoonkamer met veel lichtinval. Aan de achterzijde van de woonkamer bevindt zich een loopdeur naar de achtertuin. Royale open keuken met diverse inbouwapparatuur als een koel-vriescombi, 5-pits gasfornuis met oven, afzuigkap en vaatwasser. Achter de keuken bevindt zich de bijkeuken met witgoedaansluiting, cv-ketel, wastafel en deur naar de achtertuin.

De royale achtertuin (ca. 75 m2) bevindt zich op het zonnige zuiden en biedt via een hekwerk toegang tot de naastgelegen steeg, welke tot het perceel behoort. De garage, gelegen over de gehele lengte van de woning, is zowel via de achtertuin, als via de voorzijde van de woning toegankelijk.

Eerste verdieping:
Overloop van waaruit toegang tot de badkamer, 2 ruime slaapkamers en een wasruimte. De badkamer is voorzien van een houten wastafelmeubel met 2 waskommen, ruime inloopdouche, een 2e toilet en vloerverwarming. Vanuit de badkamer is het balkon bereikbaar. De slaapkamer aan de voorzijde is ca. 10 m2 en heeft 2 vaste kasten. De slaapkamer aan de achterzijde heeft eveneens 2 vaste kasten en is ca. 15 m2.

Tweede verdieping:
Verrassend ruime en lichte zolderslaapkamer met dakkapel. De ruimte is zeer net afgewerkt en beschikt over een wastafelmeubel met luxe waskom. Achter de knieschotten is opbergruimte gecreëerd.

Bijzonderheden:
– dakkapel volledig gerenoveerd 2018
– nieuw plat dak bijkeuken 2019
– riolering en leidingwerk vernieuwd 2019
– nieuwe massief houten paneeldeuren en nieuw deurbeslag

Soort objectWoonhuis
Woonoppervlakte115 m2
Bouwjaar1964
Aantal kamers5
Bezoek de woning site