Verkocht
Vraagprijs € 319.500,- k.k.
Leeuwarden – Boerhaavestraat 16

Ruime, gemoderniseerde en instapklare tussenwoning met blijvend groen en vrij uitzicht naar het Dr. Zamenhofpark. Deze jaren ’30 woning is uitstekend onderhouden, waarbij karakteristieke elementen bewaard zijn gebleven.

De woning heeft een woonkamer en suite met houtkachel, een half open keuken, heeft 5 slaapkamers – verdeeld over twee verdiepingen – en een tuin met achterom op het zuidwesten. Op het dak zijn 11 zonnepanelen geplaatst.

In de nabije omgeving bevinden zich supermarkten en scholen, en door het vrije uitzicht op het park is de ligging rustig. Ten opzichte van het centrum van Leeuwarden ligt de woning op slechts 5 fietsminuten afstand.

INDELING

Begane grond:
Overkapte entree naar tochtportaal. Hal met trapkast en toilet. Woonkamer met houtkachel en en suite deuren naar de eetkamer met openslaande deuren naar de achtertuin. Aan de eetkamer grenst de keuken in hoekopstelling, voorzien van SMEG 6-pits gasfornuis met oven, afzuigkap en vaatwasser. Aan de keuken grenst een bijkeuken waar zich de witgoedaansluiting en CV-opstelling bevindt.

De tuin is gelegen op het zuidwesten en vanuit de eetkamer en de bijkeuken toegankelijk. In de tuin staat een aangebouwde houten berging, voorzien van verlichting en elektriciteit. De tuin heeft een achterom via een steeg die via de Nicolaas Tulpstraat toegankelijk is.

Eerste verdieping:
Overloop, 3 slaapkamers waarvan 2 ruim, de ruime aan de voorzijde gelegen slaapkamer heeft toegang tot een smal balkon. De gemoderniseerde badkamer is voorzien van een inloopdouche, dubbele wastafel met wastafelmeubel, toilet en deur naar een met houten hekwerk omgeven droogplat.

Tweede verdieping:
Mooie ruime verdieping met 2 volwaardige slaapkamers, met vaste trap bereikbaar. Beide kamers zijn volledig geïsoleerd en voorzien van Velux dakramen.

Soort objectWoonhuis
Woonoppervlakte137 m2
Bouwjaar1936
Aantal kamers7
Bezoek de woning site