Verkocht
€ 185.000,- k.k.
Leeuwarden – de Gealanden 183

Aan een rustige en kindvriendelijke straat in de wijk Bilgaard staat deze verrassend ruime tussenwoning. De woning beschikt over 4 slaapkamers, een inpandige berging (ideaal om fietsen te stallen) en een op het westen gelegen achtertuin met overkapping. Op het plein voor de woning is voldoende parkeergelegenheid.

De wijk Bilgaard beschikt over een groot winkelcentrum met o.a. een Albert Heijn, Hema, Action, etc. In de nabije omgeving bevinden zich verder diverse basis- en hogescholen, sport- en medische voorzieningen en (afhaal)eetgelegenheden. Het Leeuwarderbos, waar heerlijk kan worden gewandeld, ligt op steenworpafstand. Ook de uitvalswegen zijn vlakbij.

INDELING

Begane grond:
Entree in de hal met rechts van de voordeur een inpandige berging. De berging is zowel vanuit de hal als vanaf buiten toegankelijk. Naast ruimte voor het stallen van fietsen, bevindt zich in de berging ook de wasmachineaansluiting. Aan de linkerzijde van de hal ligt de dichte, eenvoudige keuken. Tevens is er vanuit de hal toegang tot het toilet, en ook bevindt zich hier de trapopgang naar de 1e verdieping.

De ruime en lichte woonkamer ligt aan de achterzijde van de woning en heeft een loopdeur naar de op het Westen gelegen achtertuin. De groene tuin beschikt over een riante overkapping waardoor men vrijwel het gehele jaar in de tuin kan genieten.

1e verdieping:
Centrale overloop van waaruit toegang tot de 4 slaapkamers en de badkamer. Aan de voorzijde bevinden zich 2 slaapkamers van respectievelijk 11,9 m2 en 9,5 m2 groot. De 2 slaapkamers aan de achterzijde zijn respectievelijk 12,5 m2 en 11,8 m2 groot. De badkamer beschikt over een douche, toilet en wastafel.

Kenmerken:
– bouwjaar 1968
– 4 slaapkamers
– energielabel C
– nabij het Leeuwarderbos

Soort objectWoonhuis
Woonoppervlakte119 m2
Bouwjaar1968
Aantal kamers5
Bezoek de woning site